KONST / Litografier / Färglitografi 14088047
nr 1408 8047
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 25/70, daterad 84. Bladets mått: 56x75, yttermått inklusive ram: 63x82 cm
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:41:19
19/7 19:06:00
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson